DSS speelde zaterdag een spannende wedstrijd tegen Hellas uit Den Haag. In het begin van de wedstrijd ging het gelijk op. Beide ploegen wisten hun kansen te benutten, waardoor de stand na een tijdje 5-4 en vervolgens 9-9 was.
De verdediging van DSS stond in de eerste helft goed en ook in de aanval kwam DSS regelmatig goed uit. Er lag veel ruimte in het midden, waardoor er meerdere keren van afstand geschoten kon worden. Toch wist Hellas aan het einde van de eerste helft een kleine voorsprong te pakken. DSS ging de rust in met een achterstand van twee punten.
In de tweede helft wilde DSS de achterstand zo snel mogelijk weer inlopen. Hellas wist de voorsprong echter iets verder uit te bouwen naar drie punten verschil, met een stand van 21-24. In de aanval werd het voor DSS wat lastiger om door de verdediging van Hellas heen te komen. DSS speelde soms te dicht op de verdediging en werd hierdoor wat slordiger.
Helaas lukte het DSS niet meer om de achterstand recht te trekken. De wedstrijd eindigde uiteindelijk met een verschil van vier punten. Ondanks het verlies kan DSS terugkijken op een goede wedstrijd, waarin het team hard voor elkaar heeft gewerkt en tot het einde is blijven knokken.
Volgende week zaterdag speelt DS2 om 19.00 uit tegen Habo ‘95.
Doelpunten: Mandy Haasnoot (6), Livvia Adrichem (4), Doris Janjic (3), Emma van Kan (3), Floortje Groot (2), Mayra Herraez Gallego (2) , Janna Langeveld (2) , Noor Schoorl (1), Britt Visser (1)