• Door de enorme regen en storm van afgelopen zomer (en de afgelopen tijd regent het zeker niet minder) is gebleken dat het dak van ons verenigingsgebouw helemaal lek is.
    Hierdoor hebben wij overal lekkage en waterschade. De voorziening die wij getroffen hebben voor het onderhoud zijn niet toereikend.

    Tegen verwachting in is het dak toch nu al aan vervanging toe. De eerste schade is wel gerepareerd, maar de dakdekker heeft aangegeven dat het hele dak vervangen dient te worden. Hiervoor is een offerte opgevraagd en deze bedraagt ca. 40.000 EUR (waarbij verwijdering dak door onze fanatieke club vrijwilligers wordt gedaan).

    Een bedrag van 20.000 kan voldaan worden vanuit giften en eigen liquide middelen. Wij willen middels crowdfunding met de hulp van Samenvoordebuurt de resterende 20.000 ophalen.
    Draag ook bij, en help ons weer aan het droog clubhuis voor jong en oud. Wanneer we meer dan 100% van ons doelbedrag ophalen, gaat het extra geld ook naar de reparatie van het dak.

    Ga naar de site van Samenvoordebuurt en doe een donatie!