Jeugd teams2018-02-12T21:17:39+00:00

Jeugd teams

Wij zijn trots om onze teams aan u voor te stellen.

DA1

Coach: Mark Bos
Speelsters: 1. Lisa Bakker (K), 2. Esther Betjes 3. Poonam Bissumbhar 4. Floor Bos 5. Britt de Jong 6. Maaike van ‘t Klooster 7. Anna Korver 8. Britte Leenstra 9. Jessie van Lieshout 10. Jolene Smit 11. Anne Stet

DB1

Coach: Simone van Esch
Begeleider: Regina Barelds
Speelsters: 1. Yrsa de Bruijn (K), 2. Melanie Barelds, 3. Lynn van Duivenvoorde, 4. Kim van Esch, 5. Maud Kies, 6. Jessy van der Kolk, 7. Ilse van Lieshout, 8. Chayenne Mandemaker, 9. Danielle Oort, 10. Milou Romijn, 11. Michelle Zonneveld.

DC1

Coach: Richard Weel
Begeleider: Michel van Dijk
Speelsters: 1. Fiep Rijke (K) 2. Yvett van Dijk 3. Tess van Duivenvoorde 4. Ilse Groot 5. Lisanne Haakman 6. Roos van Hensbergen 7. Marijn Hofste 8. Noa Kort 9. Semmy le Noble, 10. Kim de Ruijter, 12. Indy Bangma (K)

DC2

Coach: Laura Kalverda
Begeleider: Francine Schoorl
Speelsters: 1. Indy Bangma (K) 2. Sam van Balen 3. Rachel Halbesma 4. Lianne Hatzmann 5. Doris Janjic 6. Floor Meijland 7. Benthe Mulder 8. Noor Schoorl 9. Hiske vd Weide 10. Kris van der Wijst 11. Finette Vermeulen

DC3

Coach: Joyce Spaargaren
Begeleider: Wendy Visser
Speelsters: 1. Daniek Houtkoop (K), 2. Jessica Appel, 3. Anais Brahmi, 4. Tatum Dekkers, 5. Maura Hoope, 6. Willemijn Meder, 7. Luna Sanna, 8. Dylani Six, 9. Melanie Spaargaren, 10. Celine de Vries.

HC1

Coach: Peter van Kan
Begeleider: Sander van der Vlugt
Spelers: 1. Noah Brands (K), 2. Mike Donker, 3. Mees van Kan, 4. Chiel Koelman, 5. Brandon Six, 6. Stijn Strobbe, 7. Kyrian van de Vlugt

GD1

Coach: Monique de Vijlder
Speelsters: 1. Femke Hoekstra (K), 2. Livvia Adrichem, 3. Liisa van Leeuwen, 4. Dagmar Ouwehand, 5. Roxanne Pot, 6. Vera Snijders, 7. Demi Steentjes,

GD2

Coach: Babs le Noble
Begeleider: Sandy van der Hall
Speelsters: 1. Willemijn Bos (K), 2. Roos Baltus (K), 3. Jasmijn Admiraal, 4. Linette de Blok, 5. Demi van der Hall, 6. Daphne Neeft, 7. Indy le Noble, 8. Maartje Res, 9. Sophie Zwart

GD3

Coach: Albert Verheij
Speelsters: 1. Kyle Bastinck, 2. Tim Croese, 3. Tygo Cabida, 4. Owen  de Groot, 5. Quinten vd Kolk, 6. Romano vd Kolk, 7. Diego Schuiten, 8. Barry Verheij

GD4

Coach: Gijs Dubbeld
Spelers: 1. Esmee Blankestein (K), 2. Fenna Dubbeld (K), 3. Marene Dankelman, 4. Anna Götz, 5. Lyvanna Mandemaker, 6. Lizzy Motz, 7. Xandra vd Pol, 8. Joël Post

GE1

Coach: Carla de Groot
Begeleider: Petra Stolp
Spelers: 1. Raïza Adrichem, 2. Marit Haakman, 3. Mayra Herraez, 4. Maaike Klijn, 5. Yentl van Leeuwen, 6. Loïss Stolp, 7. Britt Visser

GE2

Coach: Carla de Groot
Begeleider: Candice van Kan
Spelers: 1. Jenthe Bresser, 2. Jip Deijle, 3. Romy Gentile, 4. Mendy Haasnoot, 5. Emma van Kan, 6. Tara Looijenga, 7. Sophie Noordermeer, 8. Maud de Ruijter

GE3

Coach: Sabrina Strobbe
Begeleider: Sander van der Vlugt
Spelers: 1. Louise Croese, 2. Joyce v Kimmenaede, 3. Lisa van Opzeeland, 4. Maaike Rol, 5. Zoë Strobbe, 6. Hope Vink, 7. Danique van der Vlugt

GE4

Coach: Michel Veenstra
Begeleider: Linda vd Linde
Spelers: 1. Destiny Beems 2. Iris Götz 3. Aylin Kahraman 4. Megan vd Linde 5. Tijs vd Linde 6. Sienna Veenstra 7. Lara de Wolf 8. Floortje Groot 9. Danique Glorie

GF1

Coach: Heleen Hol
1. Rosalie Admiraal, 2.Veerle Barnhoorn, 3.Feline Bos, 4.Elize v Duivenvoorde, 5.Noora Feenstra, 6.Jasmijn Hol

GF2

Coach: Bart v Tongeren
1. Timo Baltjes, 2. Robin Hartog, 3. Livia Kort, 4. Loïs van Tongeren, 5. Jessie Vink, 6. Wessel Zonneveld

GF3

Coach: Peter Zonneveld
1. Noah Brantjes, 2. Job Spinnewijn, 3. Rayan de Vries, 4. Twan Weel, 5. Roos Zonneveld

GF4

Coach: Linda van Ooijen
Begl: Mireille v Schooten
Speleres: 1. Larissa Gentile, 2. Romy vd Linden, 3. Lisa Meijland, 4. Bo van Ooijen, 5. Trisha v Schooten, 6. Jette Terra

GF5

Coach: Eliana Kalverda
Spelers: 1. Jordi de Groot , 2. Lotte van der Jagt, 3. Jonas Koerten, 4. Amy Lehmann, 5. Jelco Vader, 6. Milaya van Valderen 7. Jill van der Linde

GF6

Coach: Suzanne Adema
Spelers: 1. Bruce Adema, 2. Ohna Knol, 3. Cas Roozendaal, 4. Sven Roozendaal, 5. Vince Siegmund, 6. Linde Zuyderduin

Lid worden?

Vind je handbal ook zo’n leuke sport en zou je zelf ook willen spelen? Of het voor de gezelligheid is of op niveau, bij Handbal Vereniging DSS is het allemaal mogelijk. Schrijf je nu in!

INSCHRIJVEN