Jeugd teams2018-11-11T22:19:09+00:00

Jeugd teams

Wij zijn trots om onze teams aan u voor te stellen.

DB1

Coach: Richard Weel & Michel van Dijk
Fiep Rijke (K), Indy Bangma (K), Yvett van Dijk, Tess van Duivenvoorde, Ilse Groot, Lisanne Haakman, Rachel Halbesma,  Roos van Hensbergen, Marijn Hofste, Noa Kort, Semmy Le Noble, Kim de Ruijter, Mel Schelvis

DB2

Coach: Simone van Esch
Yrsa de Bruijn, Melanie Barelds, Lynn van Duivenvoorde, Kim van Esch, Maud Kies, Jessy vd Kolk, Ilse van Lieshout, Chayenne Mandemaker, Danielle Oort, Milou Romijn, Michelle Zonneveld

DC1-selectie

Coach: Britt van Elsacker
Begeleider: Francine Schoorl
Indy Bangma, Sam van Balen, Doris Janjic, Floortje Meijland, Noor Schoorl, Hiske vd Weide, Kris vd Wijst, Demi Steentjes, Livvia Adrichem, Daphne Neeft, Dagmar Ouwehand, Willemijn Bos, Lianne Hatzmann, Femke Hoekstra, Roxanne Pot, Liisa van Leeuwen, Vera Snijder, Benthe Mulder

DC2-selectie

Coach: Monique de Vijlder
Begeleider: Astrid Neeft
Indy Bangma, Sam van Balen, Doris Janjic, Floortje Meijland, Noor Schoorl, Hiske vd Weide, Kris vd Wijst, Demi Steentjes, Livvia Adrichem, Daphne Neeft, Dagmar Ouwehand, Willemijn Bos, Lianne Hatzmann, Femke Hoekstra, Roxanne Pot, Liisa van Leeuwen, Vera Snijder, Benthe Mulder

DC3

Coach: Chantal Houtkoop & Wendy Visser
Jessica Appel, Anais Brahmi, Tatum Dekkers, Maura Hoope, Daniek Houtkoop, Willemijn Meder, Dylani Six, Melanie Spaargaren,
Celine de Vries

HC1

Coach: Peter van Kan
Tim Croese, Mike Donker, Mees van Kan, Chiel Koelman, Lars Ouwehand, Bas Overbeek, Stéphan v Rooij, Brandon Six, Luuk Sowa,
Stijn Strobbe, Kyrian vd Vlught

GD1

Coach: Erwin le Noble & Bob Res
Esmee Blankestein, Jasmijn Admiraal, Raïza Adrichem, Roos Baltus, Linette Blok, Demi v Hall, Yentl van Leeuwen, Indy Le Noble,
Maartje Res, Sophie Zwart

GD2

Coach: Petra Stolp & Frances Herraez
Jip Deijle, Marit Haakman, Mandy Haasnoot, Mayra Herraez, Maaike Klijn, Tara Looijenga, Maud de Ruijter, Loïss Stolp, Britt Visser

GD3

Coach: Albert Verheij
Kyle Bastinck, Massine Brahmi, Tygo Cabida, Owen de Groot, Romano vd Kolk, Diego Schuiten, Barry Verheij, Sven Feenstra,Willem Zonneveld

GD4

Coach: Sabrina Strobbe & Sander vd Vlugt
Jenthe Bresser, Louise Croese, Romy Gentile, Lian van Keulen, Joyce van Kimmenaede, Sophie Noordermeer, Zoë Strobbe, Hope Vink, Danique vd Vlugt, Lara de Wolf

GD5

Coach: Gijs Dubbeld & Heleen Hol
Fenna Dubbeld, Marene Dankelman, Anna Götz, Iris Götz, Manouk Hol,  Xandra vd Pol, Joël Post, Sjanou Joosten

GE1

Coach: Carla de Groot & Candice van Kan
Destiny Beems, Danique Glorie, Floortje Groot, Aylin Kahraman, Emma van Kan, Sanne Out, Sienna Veenstra,

GE2

Coach: Carla de Groot & Albert Barnhoorn
Rosalie Admiraal, Veerle Barnhoorn, Feline Bos, Noora Feenstra, Jasmijn Hol, Elize Van Duivenvoorde, Megan vd Linde, Khyra van Schooten

GE3

Coach: Edith Roozendaal & Ingrid Hartog
Robin Hartog, Tijs vd Linde, Cas Roozendaal, Sven Roozendaal, Job Spinnewijn, Rayan de Vries, Twan Weel, Wessel Zonneveld, Damian van Gool

GE4

Coach: Peter Zonneveld & Anouk Kort
Noah Brantjes, Livia Kort, Loïs van Tongeren, Merel Kleverlaan, Roos Zonneveld, Jessie Vink

GF1

Coach Linda van Ooijen & Mireille van Schooten
Larissa Gentile, Romy van der Linden, Lisa Meijland, Bo van Ooijen, Trisha van Schooten, Amy Lehman, Lotte van der Jagt

GF2

Coach: Suzanne Adema & Andre Knol
Bruce Adema, Ohna Knol, Jonas Koerten, Jelco Vader, Vince Siegmund, Esmee Zuidervaart

GF3

Coach: Nicole Weema & Mandy Gentenaar
Milaya van Valderen, Jordi de Groot, Joëlle Koster, Jill vd Linde, Linde Zuyderduin, Tiana Weema

GF4 (later)

GF5 (later)

Lid worden?

Vind je handbal ook zo’n leuke sport en zou je zelf ook willen spelen? Of het voor de gezelligheid is of op niveau, bij Handbal Vereniging DSS is het allemaal mogelijk. Schrijf je nu in!

INSCHRIJVEN