Jeugd teams

Wij zijn trots om onze teams aan u voor te stellen.

DB1

Coach: Wim Groot & Michel van Dijk
Tess van Duivenvoorde, Marijn Hofste, Lisanne Haakman, Rachel Halbesma, Doris Janjic, Yvett van Dijk, Indy Bangma, Fiep Rijke, Roos van Hensbergen, Semmy Le Noble, Kim de Ruyter, Hiske van der Weide, Ilse Groot

DB2

Coach: Simone van Esch
Yrsa de Bruijn, Melanie Barelds, Lynn van Duivenvoorde, Kim van Esch, Maud Kies, Jessy vd Kolk, Ilse van Lieshout, Chayenne Mandemaker, Danielle Oort, Milou Romijn, Michelle Zonneveld

DC1-selectie

Coach: Richard Weel
Begeleider: Ton Pot
Femke, Willemijn, Demi, Vera, Daphne, Dagmar, Rox, Liisa, Livvia

DC2-selectie

Coach: Monique de Vijlder
Begeleider: Astrid Neeft
Indy Bangma, Sam van Balen, Doris Janjic, Floortje Meijland, Noor Schoorl, Hiske vd Weide, Kris vd Wijst, Demi Steentjes, Livvia Adrichem, Daphne Neeft, Dagmar Ouwehand, Willemijn Bos, Lianne Hatzmann, Femke Hoekstra, Roxanne Pot, Liisa van Leeuwen, Vera Snijder, Benthe Mulder

HB1

Coach: Peter van Kan
Tim Croese, Mike Donker, Mees van Kan, Chiel Koelman, Lars Ouwehand, Bas Overbeek, Stéphan v Rooij, Brandon Six, Luuk Sowa,
Stijn Strobbe, Kyrian vd Vlught

HC1

Coach: Albert Verheij
Kyle, Tygo, Owen, Diego, Barry, Willem, Tim, Chiel, Kyrian, Sven

DC3

Coach: Gijs Dubbeld & Heleen Hol
Fenna Dubbeld, Marene Dankelman, Anna Götz, Iris Götz, Manouk Hol,  Xandra vd Pol, Joël Post

GD1

Coach: Erwin le Noble & Bob Res
Esmee Blankestein, Jasmijn Admiraal, Raïza Adrichem, Roos Baltus, Linette Blok, Demi v Hall, Yentl van Leeuwen, Indy Le Noble,
Maartje Res, Sophie Zwart

GD2

Coach: Petra Stolp & Frances Herraez
Jip Deijle, Marit Haakman, Mandy Haasnoot, Mayra Herraez, Maaike Klijn, Tara Looijenga, Maud de Ruijter, Loïss Stolp, Britt Visser

D3

Coach: Sabrina Strobbe & Sander vd Vlugt
Jenthe, Louise, Romy, Joyce, Sophie, Zoë, Danique, Lois, Megan

D4

Coach: Lara & Bas
Lian, Boroka, Tijs, Sven, Amelia, Willem, Lieke, Indy

GE1

Coach: Carla de Groot
Rosalie, Feline, Elize, Robin, Cas

GE2

Coach: Edith
Begeleiding: Anouk
Livia, Sven, Wessel, Noora, Jasmijn en Veerle

GE3

Coach: Edith Roozendaal & Ingrid Hartog
Robin Hartog, Tijs vd Linde, Cas Roozendaal, Sven Roozendaal, Job Spinnewijn, Rayan de Vries, Twan Weel, Wessel Zonneveld, Damian van Gool

GE4

Coach: Peter Zonneveld & Anouk Kort
Noah Brantjes, Livia Kort, Loïs van Tongeren, Merel Kleverlaan, Roos Zonneveld, Jessie Vink

GF1

Coach Linda van Ooijen & Mireille van Schooten
Larissa Gentile, Romy van der Linden, Lisa Meijland, Bo van Ooijen, Trisha van Schooten, Amy Lehman, Lotte van der Jagt

GF2

Coach: Jeroen Koerten
Amra, Koray, Bjarne, Yorinde, Nourdin, Jaylin

GF3

Coach: Raymon Ferket en Marion Zonneveld
Tess Balje, Wieke Barnhoorn, Lise Bos, Madelief Ferket, Yara Out, Yenthe Robers, Iris Zonneveld.

GF4

Coach: Andre Knol en Maddy Bijlsma
Ohna Knol, Linde Zuyderduin, Esmee Zuidervaart, Jordi de Groot, Denise vd Stoop, Luuk Horn

GF5 (later)

Lid worden?

Vind je handbal ook zo’n leuke sport en zou je zelf ook willen spelen? Of het voor de gezelligheid is of op niveau, bij Handbal Vereniging DSS is het allemaal mogelijk. Schrijf je nu in!

INSCHRIJVEN